Blog

NEAR Coin Nedir? NEAR Coin Analizi Nasıl Yapılır?

near coin nedir kriptopara borsa eğitimi

NEAR Protocol

NEAR, Engin Erdebil ve diğer deneyimli brokerlar tarafından sıklıkla araştırılan coinlerin başında gelmektedir. Near protocol coinin oluşturulma amacı uygulamaların web siteleri üzerinden kullanılabilmesi olarak ortaya çıkmıştır. Pek çok uygulamanın kullanımında katkı sağlamaktadır. Staking işlemlerinin gerçekleştirilebildiği bir platformdur. Kullanıcılar işlemleri ile Near coin kripto parası ile ödüllendirilmektedirler. Uygulama, kullanıcı kitlesi ve doğrulayıcılardan oluşan kullanım senaryoları vardır. Delegatörler de burada yer alan kullanım senaryolarından bir tanesidir. Özellikle kripto para listelerinin çoğunda yer almaktadır. 

Stake işlemleri ile belirli süreli vadelerin sonucunda pasif gelir elde edilebilmektedir. Pasif gelir eldesi kripto para eğitimi sürecinde katılımcılara verilmektedir. Pasif gelir ile kazanç sağlamak pek çok yatırımcının tercih ettiği işlemler arasındadır. Işlem ücretleri near coinde oldukça düşük tutulmaktadır. Diğer coinlere göre daha ucuz olması nedeniyle sıklıkla işlem görmektedir. Işlem hacmi yüksektir. Yüksek volitaliteye sahip olmaktadır. Ani olarak fiyat dalgalanmaları yaşanması mümkündür. Hack saldırılarına karşılık çevrimdışı cüzdanlarda saklanması riski en aza indirgemektedir.

NEAR Coin Avantajları

Borsa eğitimi süreçlerinde her türlü uygulamanın kullanımına hakim olmak mümkündür. Near coin de uygulamaları web üzerinde uygulanabilir seviyeye indirgemektedir. Ayrıca dAPP platformudur yani merkezi yoktur. Kullanıcı dostu ve geliştirici bir yaklaşımla oluşturulmaktadır. Ethereum’a rakip olarak ortaya çıkartılmıştır. Near üzerinde ortaya çıkartılan projelerden birisi de NFT mintleme platformudur. Mintbase ve geliştiricilerin varlıklara ve pazar oluşturmasına olanak tanıyan Flux protokolüne dahildir. 

Kripto varlıklarda ölçeklenebilirlik sorunu görülmektedir. Ölçeklenebilirlik, blok zincirinde hem uygun hız hem de maliyet ile işleme yeteneği sunmaktadır. NEAR coinde ölçeklenebilirlik sorununa çözüm olarak parçalama uygulanması yapılmıştır.  ETH’a rakip olarak çıkartılan NEAR coin, 2018 yılında oluşturulmaya başlanmıştır. Kuruluş amacı toplu kullanımda ölçeklenebilir ve merkeziyetsiz uygulamaların oluşturulmasıdır. 

Popüler:  Borsa Kursu & Grafik Okuma Eğitimi

Özellikle pek çok kripto para piyasasında listelenmektedir. Near coin alım satım işlem ücreti düşük olan bir coindir. Pek çok yatırımcı tarafından takip edilmektedir. NEAR coin varlıkları farklı kripto para varlıkları ile takas edilebilmektedir. Düşük işlem maliyeti nedeniyle sık işlem yapılmasına elverişlidir. Alt yapısı sayesinde kısa süreler içinde NEAR coin üzerinde işlem yapılabilmektedir.

NEAR Coin Nasıl Satın Alınır?

Binance Global Borsasına Buradan Referansımla Kayıt olarak kolayca satın alabilirsiniz.
(Ömür boyu %10 Komisyon İndirimli Link)

 

Sizde kriptoparalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Engin Erdebil Borsa Eğitimi Birebir Mentorluk programına katılarak kriptopara eğitimi sayesinde kriptopara ticaretinde uzmanlaşabilirsiniz. Doğru sistem ve stratejileri kullanarak kriptopara ticaretinden istikrarlı kazanç sağlayın! Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişime geçin!
Bu İçerik Faydalı Oldu mu?
[Oy: 0 Ortalama: 0]

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir