Blog

Sandbox SAND coin nedir? Metaverse Coinleri Hakkında Detaylı Bilgi

sandbox SAND coin nedir SAND Analizi nasıl yapılmalıdır kriptopara eğitimi

Sandbox SAND Metaverse Coin

sandbox coin analizi kriptopara eğitimi

Kripto para eğitimi alanların bildiği üzere the sandbox aslında bir sanal dümnya olarak tanımlanabilmektedir. Oyuncular için dizaynların, paylaşımların ve oyunda satılan varlıkların satılması yetisi için dizayn edilmiştir. Sandbox SAND aslında metaverse ile bağlantılı bir projedir. Bu yüzden oyun pazarına yöneliktir. Bu pazarda dinamiklerin değiştirilmesi için üretilen araçlardan birisi olarak var olmaktadır. Oyun yaratıcıları ve kullanıcıları tarafından yapılan içerik üretimi ile doğrudan ilişkilidir. Üretilen değerlerin ödüllendirilmesi sisteminde ödül birimi olarak seçilmiş bir blok zincirine bağlıdır. Sanal dünyalarda bir blockchain ağı olarak görülebilmektedir. Ethereum üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle de ERC-20 için yardımcı program tokeni olarak bilinen varlıklardan birisidir.

Engin Erdebil gibi profesyonel finansçılar meta veri depoları ile ilgilenmektedirler. SAND de bunlardan birisidir. Kullanıcıları için oyun içi varlık oluşumu sağlanan bir veri deposudur. Ayrıca oyun deneyimi oluşumu da mümkündür. Ethereum tabanına bağlıdır. Ayrıca oyun ekosistemi olarak da tanımlanabilmektedir. Geleneksel oyun pazarlarına teknolojik bir alternatif olarak tasarlanmıştır. Mutlak mülkiyet SAND üzerinde oyunculara verilmektedir. SAND ile ödüllendirilme durumu kullanıcıların sevdiği özelliklerdendir.

SAND Sandbox Metaverse Evreni Coini Özellikleri

Sandbox SAND gas feelerin ödendiği bir platformdur. Bu sebeple borsa eğitimi alanlar tarafından yakından takip edilmektedir. Eth üzerinde yapılan işlemlere olanak sunmaktadır. Genel kullanıcı deneyimi iyileştirmek üzerine kurulmuştur. The sandbox tarafından meydana getirile yerel token Snad Coin olarak listelenmektedir. Ekosistemde yer alan tüm işlemlerin ve etkileşimlerin desteklendiği bir token olarak tasarlanmıştır. Erc 20 tokeni olarak bilinmektedir. Oyunların oynanması, ekipmanların satın alınması, avatarların özelleştirilesi SAND tokenler ile gerçekleştirilmektedir. Ileride yönetişim tokeni olarak hizmet verilmesi yönünde çalışılmaktadır.

SAND coin içerisinde yer alan ürünlerin bazıları şu şekilde sıralanabilmektedir. Vox edit olarak bilinen ürün bir yazılımdır. Pazar içerisine aktarılabilme özelliğine sahiptir. Bu aktarımda varlık yaratılmasına olanak tanımaktadır. Marketplace oyuncuların üretiminde olan bir pazardır. Oyun ürünlerinin ticareti sağlanmaktadır. Game maker ise araç kutusudur. Bu yüzden kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadırlar. Ücretsiz oyun oluşturulmasına olanak vermektedir.  SAND token varlığının güvenliği ETH altyapısına bağlıdır. Bu sayede şifreleme işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Block chainin güvenliği kullanıcılar tarafından beğenilmektedir.

Popüler:  Ichimoku Nedir? Ichimoku İndikatörüne Dair Temel Bilgiler

Sandbox SAND Coin Nasıl Satın Alınır?

Binance Global Borsasına Buradan Referansımla Kayıt olarak kolayca satın alabilirsiniz.
(Ömür boyu %10 Komisyon İndirimli Link)

Sandbox SAND Coin Analizi Nasıl Yapılmalıdır?

Her coinin mevcut durumda kendine özgü bir fiyat alanı bulunmaktadır. Bu piyasada cine özgü alım satım ticaretlerinizde başarılı olmak istiyorsanız Price Action analiz yöntemlerine odaklanmalısınız.

Price Action Nedir? Price Action Analiz Yöntemi Nasıl Uygulanır?


Price action, fiyat aksiyonu ve fiyat hareketi olarak tanımlanmaktadır. İlk anılan şekliyle Price Discounts Everything olarak ta isim bulmuştur. Stratejinin temeline indiğinizde fiyatları anlamak, bir önceki talep bölgeleri nezdinde fiyatın yeniden ucuz ve pahalı seviyelerini görmek için kullanılmaktadır.

Price action analiz yöntemi dünyada kriptopara ve hisse senedi ticareti yapan kişilerce kullanılan en başarılı sonuçları ortaya koyan analiz yöntemidir.

Günlük kriptopara ve hisse senedi ticareti yaparak istikrarlı kazanç elde etmek için kullanılan en başarılı yöntemdir.

İnternetten para kazanmak, lokasyondan bağımsız çalışmak, kendi işinizin patronu olmak veya finansal özgürlüğü elde etmek gibi hedefleriniz varsa Kriptopara Eğitimi sayesinde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Sizde kriptoparalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak price action ve teknik analiz konusunda uzmanlaşarak istikrarlı kazanç elde etmek istiyorsanız Engin Erdebil Borsa Eğitimi Birebir Mentorluk programına katılarak kriptopara ticaretini öğrenebilirsiniz.

ENGIN ERDEBIL RESMİ İNSTAGRAM HESABIM

engin erdebil en iyi borsa eğitimcisi

Bu İçerik Faydalı Oldu mu?
[Oy: 0 Ortalama: 0]

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir