Blog

Unus Sed Leo Coin Nedir?

unus sed leo nedir? borsa eğitimi

Unus Sed Leo

Unus Sed Leo; 2019’da IFinex tarafından meydana çıkartılmıştır. Dünyada en fazla tercih edilen borsalardan birinde kripto para birimi olarak kullanılan binance coin yani BNB ile pek çok ortak yönü vardır. Nu durum kripto para eğitimi alanların dikkatini çekmektedir. Tokenin ana hedefi kripto piyasasında para çekim ve yatırma işlemlerinin kolayca yapılmasını sağlamaktır. Pek çok uluslararası kripto borsasında listede yer almaktadır. LEO token olarak kısaltması ile listelerde bulunabilir. LEO, Tether’e benzer şekilde 1 milyar dolar değerinde özel satış ile ortaya çıkartılmıştır. Bu özel satışın ardından halka açık hale gelmiştir. 

Çoğu borsa içerisinde ilk 50 arasında görülmektedir. Tokeni ortaya çıkartan Bitfinex’in ana kurucusu olan IFinex; alanını geliştirme çalışmaları yapmaktadır. Bu geliştirme ve genişletme çalışmaları kapsamında da LEO coin ortaya çıkarılmıştır. Bitfinex borsasına geçmişte yöneltilen özellikle bazı yasa dışı token kullanımı suçlamaları olmuştur. Firmanın bu suçlamalarla mücadele kapsamında LEO tokeni piyasaya çıkarttığı bilinmektedir. Açılan dava ile uğraşılması esnasında piyasaya sürülen token için özel satış süreci oldukça başarılı geçmiştir. 

Unus Sed Leo Token Hakkında

Engin Erdebil başta olmak üzere pek çok broker, dava süreciyle yakından ilgilenmiştir. Bu sürecçte oldukça başarılı bir özel satış düzenleyen LEO token araştırılmıştır. LEO coin, yerli-yabancı pek çok sayıda kripto para borsası olarak faaliyet gösteren oluşumda yer almaktadır. Yatırımcılar bu dijital varlığı hesap cüzdanlarında saklayabilmektedirler. Farklı saklama yöntemleri için borsa eğitimi gibi konularda bilgi sahibi olması önerilmektedir. Kısaca bahsedilirse; sıcak cüzdan ve soğuk cüzdan olarak ikiye ayrılan bir cüzdan çeşitliliği vardır. Ayrıca yatırımcılar LEO coini masaüstü bilgisayar ya da mobil cihazlar haricinde kullanabilmektedir. Bir donanım ile işletilen cüzdanlarda saklanabilmektedirler. 

Popüler:  NEAR Coin Nedir? NEAR Coin Analizi Nasıl Yapılır?

LEO, BNB ile benzeyen komisyon oranlarındadır. Bir tür düşüş amacı ile kullanılan LEO, margin trading, yatırma-çekme işlemleri farklı kullanım amaçlarına sahiptir. Bu kullanımlarda indirim sağlanmaktadır. Aylık periyotlarla tekon yakma işlemlerinin gerçekleştirileceği söylenmektedir. 

Bitfinex ve ethfinex üzerinde 1 dolar değerinde LEO tutanlar %15 komisyon kazandı. Bu tip indirimlere benzer pek çok kampanya düzenlenmiştir. Farklı kampanya ve indirimler şirket tarafından duyurulmaktadır. Leo token bitfinex, Switcheo network, Okex gibi borsalar üzerinden alınıp satılabilmektedir.

Unus Sed LEO Coin Nasıl Satın Alınır?

Binance Global Borsasına Buradan Referansımla Kayıt olarak kolayca satın alabilirsiniz.
(Ömür boyu %10 Komisyon İndirimli Link)

Sizde kriptoparalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve Engin Erdebil Borsa Eğitimi Birebir Mentorluk programına katılarak kriptopara eğitimi ile kriptopara ticaretini öğrenebilirsiniz. Doğru sistem ve stratejileri kullanarak kriptopara ticaretinden kazanç sağlayın! Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişime geçin!

Bu İçerik Faydalı Oldu mu?
[Oy: 0 Ortalama: 0]

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir