Blog

VeChain VET Coin Nedir? VET Coin Analizi Nasıl Yapılmalıdır?

Vechain fiyat analizi ve kazanç beklentileri kriptopara analiz eğitimi

Vechain 

2015 senesinde bir Chief Information Officer olan Sunny Lu tarafından vechain kurucuları başlıklı bilgi yayınlanmıştır. Vechain, Bitse’nin yan kuruluşu olarak faaliyete başlamıştır. Bitse; çinde olan en büyük block chain şirketleri arasındadır. Önemli bir müşteri kitlesi olan firma sayesinde öne çıkan zincirler arasında girmiştir. Engin Erdebil gibi pek çok finansçı tarafından Vechain blok zinciri takip edilmektedir. Bu blok zinciri, tedarik yönetimi ve iş süreci gelişimini ön planda tutmaktadır. Bu konuların gelişimi üzerine tasarlandığı bilinmektedir. Asıl amacı ayrılmış defter teknolojisi kullanımı ile bilgi akışının kolaylaştırılmasıdır. Aynı zamanda karmaşık tedarik zincirleri için süreçlerin kolaylaştırılması da amaçlanmaktadır.

Vechain platformu içinde 2 ayrı token varlığı mevcuttur. VET ve VTHO olarak listelenen tokenler farklı özelliktelerdir. VET; vechain ağ boyu sürecek değer aktarımı amacıyla kullanılmaktadır. VTHO; akıllı sözleşmeler ile süren işlerin güçlendirilmesi için enerji olarak kullanımdadır. Enerji terimi kripto para eğitimi alanlar tarafından gas olarak isimlendirilmektedir. Block chainin asıl amaçları şeffaf şekilde bilgi aktarımı, yüksek verimli iş birlikleri prensiplerine dayanmaktadır. Ayrıca yüksek hızda değerlerin aktarılmasını da güvene dayalı olarak gerçekleştirmek amaçlanmaktadır. Merkeziyetsiz ve bu prensiplere bağlı bir iş platformu oluşturulması hedeflenmektedir. 

VeChain Özellikleri Nelerdir?

Borsa eğitimi konularında geçen kitlesel iş kabulü kavramı vechain blok zinciri alt yapısında mevcuttur. Halka açık olarak tasarlanmıştır. Vechainde bulunan iki ayrı tokenin işlevleri de ayrıdır. VET sahipleri için oyların %20’si aktif olmaktadır. Bunun için hesaplarda 1 milyonluk tokenin olması gerekmektedir. Bunun yanında Know Your Customer bilgilerinin de olmaması gerekir. %30’dan sorumlu tutulan VET sahipleri ise KYC’si olan ve hesabında 1 milyon değerinde token olan kullanıcılar olmaktadır. Oyları mesleki eğitim ve öğretim varlıkları ile ifşasın bağlı dağıtılmaktadır. Bu fikir birliği protokolünde Proof of Authority mevcuttur.

Popüler:  Tezos XTZ Coin Nedir? XTZ Analizi Nasıl Yapılır?

Vechain’de işlemlerin üzerinde fikirsel birlik için sorumlu tutulan 101 adet ana düğüm yer almaktadır. VET tokeni için proof of stake tokeni denilebilmektedir. Bu, hisse kanıtı anlamına gelmektedir. Ağ güvenliği düşünülerek ve fikirsel bütünlüğe önem göstererek faaliyetler yapılmaktadır. Ayrıca otorite ispatı özelliğe de aktiftir. Vakıf tarafından belirlenmiş kurallar dahilinde ana düğüm protokolleri bulunmaktadır.

VeChain VET Coin Nasıl Satın Alınır?

Binance Global Borsasına Buradan Referansımla Kayıt olarak kolayca satın alabilirsiniz.
(Ömür boyu %10 Komisyon İndirimli Link)

VeChain VET Coin Analizi Nasıl Yapılmalıdır?

Her coinin mevcut durumda kendine özgü bir fiyat alanı bulunmaktadır. Bu piyasada cine özgü alım satım ticaretlerinizde başarılı olmak istiyorsanız Price Action analiz yöntemlerine odaklanmalısınız.

Price Action Nedir? Price Action Analiz Yöntemi Nasıl Uygulanır?


Price action, fiyat aksiyonu ve fiyat hareketi olarak tanımlanmaktadır. İlk anılan şekliyle Price Discounts Everything olarak ta isim bulmuştur. Stratejinin temeline indiğinizde fiyatları anlamak, bir önceki talep bölgeleri nezdinde fiyatın yeniden ucuz ve pahalı seviyelerini görmek için kullanılmaktadır.

Price action analiz yöntemi dünyada kriptopara ve hisse senedi ticareti yapan kişilerce kullanılan en başarılı sonuçları ortaya koyan analiz yöntemidir.

Günlük kriptopara ve hisse senedi ticareti yaparak istikrarlı kazanç elde etmek için kullanılan en başarılı yöntemdir.

İnternetten para kazanmak, lokasyondan bağımsız çalışmak, kendi işinizin patronu olmak veya finansal özgürlüğü elde etmek gibi hedefleriniz varsa Kriptopara Eğitimi sayesinde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Sizde kriptoparalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak price action ve teknik analiz konusunda uzmanlaşarak istikrarlı kazanç elde etmek istiyorsanız Engin Erdebil Borsa Eğitimi Birebir Mentorluk programına katılarak kriptopara ticaretini öğrenebilirsiniz.

ENGIN ERDEBIL RESMİ İNSTAGRAM HESABIM
engin erdebil en iyi borsa eğitimcisi
Bu İçerik Faydalı Oldu mu?
[Oy: 0 Ortalama: 0]

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir